Peeling chemiczny

Poznaj nasze peelingi

Darmowa konsultacja kosmetologiczna przed każdym zabiegiem!

Znajdź zabieg dla siebie.

Profesjonalny i bezpieczny peeling chemiczny Warszawa

Jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej to peeling chemiczny. Dzięki swojemu działaniu złuszczającemu stymuluje skórę do przyspieszonej regeneracji. W ten sposób działa nie tylko oczyszczająco, ale również przeciwstarzeniowo i rewitalizująco. W przeciwieństwie do peelingu mechanicznego, który wykorzystuje drobinki ścierające, peeling chemiczny polega na zastosowaniu składników aktywnych o właściwościach złuszczających. Należą do nich między innymi kwasy wchodzące w reakcje ze skórą. Ich stężenie dopasowujemy do danego typu cery oraz efektów, na których zależy Klientowi. Zasadnicza przewaga peelingu chemicznego nad mechanicznym to jego długofalowe, dogłębne działanie. Wiele osób decyduje się na peeling chemiczny po to, by pozbyć się nieestetycznych blizn oraz przebarwień skórnych.

Peeling chemiczny dopasowany do potrzeb Twojej skóry

Dla osób, które interesuje peeling chemiczny Warszawa stanowi znakomitą lokalizację, gdzie można skorzystać z usług WellClinic. W naszej ofercie posiadamy peelingi o zróżnicowanym działaniu:

PRX – Jest wyrobem medycznym. Jego zadaniem jest wielopoziomowa biorewitalizcja skóry. Docierając w głąb skóry, stymuluje procesy regeneracyjne. Poprawia gęstość skóry, a także redukuje blizny oraz przebarwienia. Umożliwia widoczny efekty odmłodzenia bez użycia igieł. 

Na skórę nakładany jest warstwowo specjalny żel. Jego skład bazuje na kwasie TCA, kwasie kojowym oraz nadtlenku wodoru. Co ważne, zabieg nie powoduje widocznego łuszczenia się skóry. Może być stosowany przez cały rok bez ryzyka podrażnień oraz nadwrażliwości.

TCA – bazuje na kwasie trójchlorooctowym, czyli aktywnej substancji organicznej. Skutecznie eliminuje przebarwienia i blizny, na przykład te po trądziku. Poprzez głębokie złuszczenie skóry powoduje jej odnowę komórkową. Ma działanie wygładzające i odmładzające. Odczuwalny efekt po zabiegu TCA to również poprawa jędrności skóry i spłycenie zmarszczek

Wyobraź sobie życie w doskonałym zdrowiu, pełne wewnętrznej siły.

Zdrowie, młodość i relaks w najlepszej klinice  medycyny estetycznej w Warszawie.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Formularz kontaktowy