O Wellclinic

Bezpłatne konsultacje przed każdym zabiegiem

Wellclinic to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy i Gdańska. Tworzy je zgrany zespół lekarzy, kosmetologów, dietetyków oraz trenerów współpracujących ze sobą, abyś szybko i skutecznie otrzymał swój wymarzony efekt!

Wellclinic to zdobywca tytułu Luksusowa Marka Roku 2023 za niespotykaną nigdzie wcześniej, innowacyjną fuzję medycyny estetycznej i branży Fitness oraz zachwycające efekty, jakie nasi Pacjenci uzyskują w terapiach łączonych na twarz i ciało.

Wellclinic to nowoczesne kliniki medyczne których misją jest kompleksowa opieka nad naszymi Pacjentami. Dbamy nie tylko o wygląd, a także o dobre samopoczucie i zdrowie osób, które do nas przychodzą.

Aby zapewnić naszym Pacjentom dostęp do najlepszych technologii, wyposażyliśmy kliniki w ultranowoczesny sprzęt, który nie ma sobie równych w Polsce. Jego skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne oraz setki zadowolonych Pacjentów.

Wystarczy wymienić najnowszy model lasera, który doposażyliśmy w dedykowany system znieczulający, dzięki którym odchudzanie, modelowanie sylwetki czy endolifting są całkowicie bezbolesne. Nasi Specjaliści skutecznie usuwają nawet aktywny trądzik, przebarwienia, naczynka, blizny, rozstępy i wiele więcej. Kolejne technologie to laser Prime 3D, który sprawia, że depilacja staje się nie tylko łatwa i szybka, ale trwalsza i dzięki technologii MCT bezbolesna

Lata doświadczeń i poszukiwania najlepszych, najbardziej skutecznych rozwiązań doprowadziły nas do opracowania autorskich terapii umożliwiających kompleksowe podejście do ciała – od sylwetki, twarzy, stomatologii po dietetykę i suplementację.

W Wellclinic każdego dnia dbamy nie tylko o sylwetki naszych Pacjentów, ale także o ich zdrowie i lepszą jakość życia

Wellclinic Warszawa i Gdańsk
Gala otwarcia Wellclinic Gdańsk

Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa

Co najważniejsze, zabiegi w Wellclinic nie wymagają powtarzalności ani długiego czasu rekonwalescencji. U nas efekty po prostu przychodzą szybciej. Oto przykłady:

  • HIFU II Generacji to napięcie zwiotczałej skóry również po ciąży. Efekt uzyskujesz nawet po 1 zabiegu.
  • Unisonem można usunąć cellulit już po 3-4 zabiegach, a widoczny efekt uzyskasz już po 1 wizycie w Wellclinic.
  • Do przeprowadzenia pełnej depilacji laserem Prime 3D nasi Specjaliści potrzebują zwykle czterech spotkań, czyli o połowę mniej niż ich koledzy po fachu.
  • Nawet przy aktywnym trądziku 20% zmian znika już po pierwszym zabiegu laserem Fotona.

Klinika Medyczna Wellclinic

Klinika medyczna Wellclinic, czyli unikalne miejsce, gdzie łączymy pracę nad ciałem, duchem i zdrowiem. Rozumiemy każdą, nawet najbardziej zaawansowaną potrzebę naszych Pacjentów.

Skupiamy się na ciele jako na całości. Łączymy współpracę najlepszych ekspertów z różnych dziedzin, w tym: medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii, modelowania sylwetki, dietetyki oraz treningów personalnych.

Cały czas się rozwijamy, wprowadzając innowacyjne usługi na rynku medycyny estetycznej. Celem jest idealna fuzja najnowocześniejszych technologii medycznych oraz profesjonalnego planu stworzenia ciała, które będzie Twoją wizytówką. Dzięki takiemu podejściu jest to inwestycja, która zwróci się nie tylko w postaci zdrowia i wyglądu, a także poszerzania horyzontów i zdobywania świata.

Jesteśmy pewni naszych autorskich rozwiązań i sprawiamy, że efekt nadchodzi szybciej.

Mgr Krzysztof Reinhard
Współzałożyciel Wellclinic

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Formularz kontaktowy