O Wellclinic

Darmowe konsultacje przed każdym zabiegiem

Wellclinic  to nowoczesna klinika medyczna, której misją jest kompleksowa opieka nad naszymi klientami. Dbamy nie tylko o wygląd, a także o dobre samopoczucie i zdrowie osób, które do nas przychodzą.

Wellclinic dysponuje ultranowoczesnym sprzętem, który nie ma sobie równych w Polsce. Wystarczy wymienić najnowszy model lasera , który doposażyliśmy w dedykowany system znieczulający, dzięki którym odchudzanie, czy endolifting są całkowicie bezbolesne.  Nasi specjaliści skutecznie usuwają nawet aktywny trądzik, przebarwienia, naczynka, blizny, rozstępy i wiele więcej. Kolejne technologie to   który sprawia, że depilacja staje się nie tylko łatwa i szybka, ale trwalsza i dzięki technologii MCT bezbolesna.

Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa

Co najważniejsze, zabiegi w Wellclinic nie wymagają powtarzalności ani długiego czasu rekonwalescencji. U nas efekty po prostu przychodzą szybciej. Oto przykłady:

  • Hi pro to napięcie zwiotczałej skóry również po ciąży  a efekt uzyskujesz po 30min .
  • Unisonem można usunąć cellulit już po 3-4 zabiegach, a widoczny efekt uzyskasz już po 1
  • Do przeprowadzenia pełnej depilacji laserem diodowym Linescan  nasi specjaliści potrzebują czterech spotkań, czyli o połowę mniej niż ich koledzy po fachu,
  • Nawet przy aktywnym trądziku 20% zmian znika już po pierwszym zabiegu laserem Fotona

Klinika medycyny Wellclinic

Klinika medyczna Wellclinic, czyli unikalne miejsce, gdzie łączymy pracę nad ciałem, duchem i zdrowiem. Rozumiemy każdą, nawet najbardziej zaawansowaną potrzebę naszych klientów.

Skupiamy się na ciele jako na całości. Łączymy współpracę najlepszych ekspertów z różnych dziedzin, w tym: medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii, modelowania sylwetki, dietetyki oraz treningów personalnych. Naszą ofertę dopełnia diagnostyka krwi oraz kroplówki witaminowe.

Cały czas się rozwijamy, wprowadzając innowacyjne usługi na rynku medycyny estetycznej. Celem jest idealna fuzja najnowocześniejszych technologii medycznych oraz profesjonalnego planu stworzenia ciała, które będzie Twoją wizytówką. Dzięki takiemu podejściu, jest to inwestycja, która zwróci się nie tylko w postaci zdrowia i wyglądu, a także poszerzania horyzontów i zdobywania świata.

Jesteśmy pewni naszych autorskich rozwiązań i sprawiamy, że efekt nadchodzi szybciej.

Mgr Krzysztof Reinhard
Współzałożyciel Wellclinic

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Wybierz Warszawa czy Gdańsk