Nasz zespół

Profesjonalizm łączymy z pasją

Krzysztof Reinhard

Dyrektor Zarządzający

Mistrz Polski, finalista Mistrzostw Europy w kulturystyce, trener personalny klasy Master, współwłaściciel oraz dyrektor medyczny Wellclinic. Autor poradnika „Sekrety zdrowej sylwetki”.  Swoją wiedzę zdobywał w Polsce oraz w USA, ucząc się od najlepszych trenerów ligi PRO na świecie takich jak Neil Hill i George Farah. W USA poznawał również umiejętność połączenia sprzętu do modelowania sylwetki oraz wiedzy prozdrowotnej.

Autor hasła „To zdrowie wygrywa zawsze” 

Jego największym marzeniem było dać efekt odchudzania każdemu bez względu na genetykę dając nadzieję i odwagę na zmianę swojego życia zaczynajac od ciała, które jest świątynią duszy.

W ciągu ostatnich dwóch lat jego autorska klinika stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc w Polsce z zakresu modelowania sylwetki i medycyny estetycznej. Wellclinic obsługuje ponad 800 pacjentów każdego miesiąca. Warto zauważyć, że częstymi pacjentami stali się zawodnicy sportów sylwetkowych, którzy dzięki spektakularnym efektom przekonali się do innowacyjnego podejścia Krzysztofa.

Jednak największym sukcesem jest pomoc każdemu bez względu na wiek, płeć czy genetykę, bo każdy z nas kiedyś zaczynał i każdy nas powinien otrzymać pomoc, którą umożliwiają najnowocześniejsze technologie sprzętów medycznych.

Sebastian Badowski

Manager kliniki

Ambitny Manager z wieloletnim doświadczeniem w pracy z kluczowym klientem. Każdego dnia w sposób kreatywny myśli nad przyszłością i strategią firmy, motywując przy tym zespół do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Podstawą jego pracy jest pełen profesjonalizm. W trosce o każdego pacjenta dba o zapewnienie najwyższego standardu obsługi oraz stworzenie odpowiedniej atmosfery, która pozwala poczuć się komfortowo w każdej sytuacji. Zawsze pełny energii, zaangażowania oraz uśmiechu.

Dr Lidia Kurzątkowska

Lekarz

Absolwentka wydziału lekarskiego na Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej i anty-aging. Dysponuje certyfikatem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anty-Aging w Warszawie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i kongresach. 

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Jej pasją jest przywrócenie młodego wyglądu bez efektu przerysowania i sztuczności. 

Dr Edyta Pasternak

Lekarz

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, Swoją wiedzę i doświadczenie poszerzała na zaawansowanych szkoleniach technik medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Croma, BTL, Fotona, Diverse, Merz Aestetic, Allergan.

Specjalizuje się w ultranowoczesnych terapiach łączonych z wykorzystaniem lipo transferu, komórek macierzystych, osocza i nici liftingujących najnowszej generacji. Dodatkowo przemiany swoich pacjentów wspiera platformą laserową Fotona Dynamis Sp Pro.

Medycyna estetyczna to nie tylko jej pasja a także misja by odkrywać delikatność i autentyczność twarzy i ciała, przy jednoczesnym odmłodzeniu.

Dr Piotr Pałka

Lekarz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystanie najpotężniejszej platformy laserowej Fotona Dynamis SP PRO. Jego głównym celem są zabiegi laserowe na twarz i ciało, w szczególności złożone procedury zabiegowe laserowego odmładzania twarzy.

Justyna Soja

Kosmetolog

Specjalista kosmetolog, trenerka fitness i kulturystki. Czynna zawodniczka sportów sylwetkowych. Combo specjalizacji poparte doświadczeniem ukierunkowane jest w stronę holistycznego podejścia do ciała oraz z zamiłowania do wykonywanej pracy.

Uśmiech, efekty i zadowolenie pacjentów jest najlepszą zapłatą. Długoletni staż pracy z kobietami skupiający się na specyfice kobiecego ciała – był tematem pracy magisterskiej – Lipo dystrofia czyli cellulit, który został rozłożony na czynniki pierwsze począwszy od etiopatogenezy, diagnozy poprzez wpływ zabiegów, aktywności fizycznej, sposobu odżywiania, suplementacji oraz kończąc na metodyce leczenia.

Sylwia Sieduszewska

Kosmetolog

Absolwentka wyższej szkoły inżynierii i zdrowia. Doświadczony zabiegowiec modelowania sylwetki oraz dietetyk kliniczna i sportowa. Wieloletnia certyfikowana fizjoterapeutka, trenerka personalna i zabiegowiec sprzętów kosmetologicznych.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach w zakresie dietetyki, suplementacji, fizjoterapii i kosmetologii. Pasjonatka sportów siłowych i sztuk walki. Jej motywem przewodnim jest dbanie o zdrowie i ciało w sposób kompleksowy.

Agnieszka Domagała

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii  na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie kontynuuje naukę na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Stale uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz pracy z urządzeniami hi-tech. Cechuje ją indywidualne, a przede wszystkim profesjonalne podejście.
 
Uzyskane efekty i zadowolenie pacjentów są dla niej największą motywacją do dalszego rozwoju i ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Kosmetologia to jej pasja, dlatego z uśmiechem i otwartością podchodzi do każdego pacjenta.

Agata Sokołowska

Kosmetolog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Semper quis lectus nulla at volutpat diam ut venenatis. Tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras fermentum odio. Ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Vulputate odio ut enim blandit volutpat maecenas volutpat blandit aliquam.

Aleksandra Ostrysz

Manager obsługi klienta

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Studentka Collegium Mazovia, na kierunku – pielęgniarstwo. Jej cel zawodowy to nieustanny rozwój. Zawsze pozytywna, empatyczna i pomocna. Swoją wiedzę poszerza czytając książki i artykuły naukowe z zakresu kosmetologii klinicznej. 

Na pierwszym miejscu stawia sobie zawsze potrzeby Naszych Pacjentów, co w połączeniu z wiedzą i przygotowaniem merytorycznym pozwala jej wspomagać Pacjentów w doborze odpowiednich zabiegów.

Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Uwielbia długie spacery i dobrą muzykę, która dodaje jej energii.

Natalia Strzelczyk

Specjalista obsługi klienta

Absolwentka wydziału kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uzyskała tytuł licencjonowanego kosmetologa, a już wkrótce rozpocznie naukę na studiach magisterskich.

W naszej klinice dba o Państwa od samego wejścia, tworząc przyjazną atmosferę jako recepcjonistka. W gabinecie możecie spotkać ją podczas wykonywania zabiegów epilacji laserowej. Natalia wciąż dąży do rozwoju i bierze udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. 

Na co dzień , od wielu lat, pasjonuje się szeroko pojętą kosmetologią, a w życiu prywatnym ceni sobie spokój i czas spędzany z gronie najbliższych.

Klaudia Urbańska

Specjalista obsługi klienta

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia kliniczna. Branża kosmetologiczna od zawsze była jej pasją, interesuje się zabiegami z zakresu laseroterapii i szeroko rozwiniętej medycyny estetycznej. W pracy jako priorytet stawia sobie profesjonalne i indywidualne podejście do Pacjenta. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta. 

Prywatnie jest bardzo rodzinna, wolne chwile poświęca na spędzanie czasu z bliskimi, a także na górskie wycieczki lub szkicowanie. 

Stanisław Oleksiejuk

Dyrektor ds Marketingu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Semper quis lectus nulla at volutpat diam ut venenatis. Tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras fermentum odio. Ultricies tristique nulla aliquet enim tortor at.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Vulputate odio ut enim blandit volutpat maecenas volutpat blandit aliquam.

Wyobraź sobie życie w doskonałym zdrowiu, pełne wewnętrznej siły.

Zdrowie, młodość i relaks w najlepszej
klinice medycyny estetycznej w Warszawie.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Formularz kontaktowy