Nasz zespół

Profesjonalizm łączymy z pasją

Krzysztof Reinhard

Dyrektor Zarządzający

Mistrz Polski, finalista Mistrzostw Europy w kulturystyce, trener personalny klasy Master, współwłaściciel oraz dyrektor medyczny Wellclinic. Autor poradnika „Sekrety zdrowej sylwetki”.  Swoją wiedzę zdobywał w Polsce oraz w USA, ucząc się od najlepszych trenerów ligi PRO na świecie takich jak Neil Hill i George Farah. W USA poznawał również umiejętność połączenia sprzętu do modelowania sylwetki oraz wiedzy prozdrowotnej.

Autor hasła „To zdrowie wygrywa zawsze” 

Jego największym marzeniem było dać efekt odchudzania każdemu bez względu na genetykę dając nadzieję i odwagę na zmianę swojego życia zaczynajac od ciała, które jest świątynią duszy.

W ciągu ostatnich dwóch lat jego autorska klinika stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc w Polsce z zakresu modelowania sylwetki i medycyny estetycznej. Wellclinic obsługuje ponad 800 pacjentów każdego miesiąca. Warto zauważyć, że częstymi pacjentami stali się zawodnicy sportów sylwetkowych, którzy dzięki spektakularnym efektom przekonali się do innowacyjnego podejścia Krzysztofa.

Jednak największym sukcesem jest pomoc każdemu bez względu na wiek, płeć czy genetykę, bo każdy z nas kiedyś zaczynał i każdy nas powinien otrzymać pomoc, którą umożliwiają najnowocześniejsze technologie sprzętów medycznych.

Sebastian Badowski

Manager kliniki

Ambitny Manager z wieloletnim doświadczeniem w pracy z kluczowym klientem. Każdego dnia w sposób kreatywny myśli nad przyszłością i strategią firmy, motywując przy tym zespół do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Podstawą jego pracy jest pełen profesjonalizm. W trosce o każdego pacjenta dba o zapewnienie najwyższego standardu obsługi oraz stworzenie odpowiedniej atmosfery, która pozwala poczuć się komfortowo w każdej sytuacji. Zawsze pełny energii, zaangażowania oraz uśmiechu.

Dr Lidia Kurzątkowska

SPECJALISTA MED. ESTETYCZNEJ​

Absolwentka wydziału lekarskiego na Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej i anty-aging. Dysponuje certyfikatem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anty-Aging w Warszawie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i kongresach. 

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Jej pasją jest przywrócenie młodego wyglądu bez efektu przerysowania i sztuczności. 

Dr Magdalena Grzegorek

specjalista med. estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyła w 2011 roku. Doświadczony, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W kontakcie z Pacjentem kładzie nacisk na indywidualne podejście. Doskonała znajomość łączenia metod iniekcyjnych, z laseroterapią czy ultradźwiękami sprawia, że Pacjenci dr Grzegorek uzyskują spektakularne, a zarazem naturalne efekty

W Wellclinic najbardziej ceni profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu oraz dbałość o jak najlepsze samopoczucie i efekty każdego pacjenta podczas wizyt.

Dr Angelina Andrushchak

specjalista med. estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Odessie. Specjalista medycyny estetycznej z doświadczeniem międzynarodowym. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerzała na zaawansowanych szkoleniach technik medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Croma, BTL, Fotona, Diverse, Merz Aestetic, Allergan.

Specjalizuje się w ultranowoczesnych terapiach łączonych z wykorzystaniem komórek macierzystych, osocza i laseroterapii najnowszej generacji. Dodatkowo przemiany swoich pacjentów wspiera platformą laserową Fotona Dynamis Sp Pro.

Medycyna estetyczna to nie tylko jej pasja a także misja by odkrywać delikatność i autentyczność twarzy i ciała, przy jednoczesnym odmłodzeniu.

Dr Piotr Pałka

SPECJALISTA MED. ESTETYCZNEJ​

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystanie najpotężniejszej platformy laserowej Fotona Dynamis SP PRO. Jego głównym celem są zabiegi laserowe na twarz i ciało, w szczególności złożone procedury zabiegowe laserowego odmładzania twarzy.

Justyna Soja

Kosmetolog klasy master
Manager Kosmetologów

Specjalista kosmetolog, trenerka fitness i kulturystki. Czynna zawodniczka sportów sylwetkowych. Combo specjalizacji poparte doświadczeniem ukierunkowane jest w stronę holistycznego podejścia do ciała oraz z zamiłowania do wykonywanej pracy.

Uśmiech, efekty i zadowolenie pacjentów jest najlepszą zapłatą. Długoletni staż pracy z kobietami skupiający się na specyfice kobiecego ciała – był tematem pracy magisterskiej – Lipo dystrofia czyli cellulit, który został rozłożony na czynniki pierwsze począwszy od etiopatogenezy, diagnozy poprzez wpływ zabiegów, aktywności fizycznej, sposobu odżywiania, suplementacji oraz kończąc na metodyce leczenia.

Sylwia Sieduszewska

Kosmetolog

Absolwentka wyższej szkoły inżynierii i zdrowia. Doświadczony zabiegowiec modelowania sylwetki oraz dietetyk kliniczna i sportowa. Wieloletnia certyfikowana fizjoterapeutka, trenerka personalna i zabiegowiec sprzętów kosmetologicznych.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach w zakresie dietetyki, suplementacji, fizjoterapii i kosmetologii. Pasjonatka sportów siłowych i sztuk walki. Jej motywem przewodnim jest dbanie o zdrowie i ciało w sposób kompleksowy.

Agnieszka Domagała

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii  na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie kontynuuje naukę na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Stale uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz pracy z urządzeniami hi-tech. Cechuje ją indywidualne, a przede wszystkim profesjonalne podejście.
 
Uzyskane efekty i zadowolenie pacjentów są dla niej największą motywacją do dalszego rozwoju i ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Kosmetologia to jej pasja, dlatego z uśmiechem i otwartością podchodzi do każdego pacjenta.

Caroline Ziętak

Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Praca w Wellclinic pozwala jej na dynamiczny rozwój praktycznych oraz teoretycznych umiejętności zawodowych. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając spersonalizowane terapie. 

Na co dzień spełnia swoją pasję modelowania sylwetki oraz depilacji laserowej w Wellclinic dbając o spektakularne efekty oraz luksus Pacjentów.

Monika Jabłońska

Kosmetolog

Praca w Wellclinic pozwala jej na dynamiczny rozwój praktycznych oraz teoretycznych umiejętności zawodowych. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając spersonalizowane terapie. 

Na co dzień spełnia swoją pasję modelowania sylwetki oraz depilacji laserowej w Wellclinic dbając o spektakularne efekty oraz luksus Pacjentów.

Aleksandra Ostrysz

Manager obsługi Pacjenta

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Studentka Collegium Mazovia, na kierunku – pielęgniarstwo. Jej cel zawodowy to nieustanny rozwój. Zawsze pozytywna, empatyczna i pomocna. Swoją wiedzę poszerza czytając książki i artykuły naukowe z zakresu kosmetologii klinicznej. 

W pracy w Wellclinic na pierwszym miejscu stawia sobie zawsze potrzeby Naszych Pacjentów, co w połączeniu z wiedzą i przygotowaniem merytorycznym pozwala jej wspomagać Pacjentów w doborze odpowiednich zabiegów.

Aleksandra Ostrysz Wellclinic

Natalia Strzelczyk

zastępca managera repecji

Absolwentka wydziału kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uzyskała tytuł licencjonowanego kosmetologa, a już wkrótce rozpocznie naukę na studiach magisterskich.

W Wellclinic dba o Pacjentów od samego wejścia, tworząc przyjazną atmosferę jako opiekun pacjenta. W gabinecie możecie spotkać ją gdzie rozwija swoja kwalifikacje zawodowe podczas wykonywania zabiegów epilacji laserowej. Stawia na ciągły rozwoju i bierze udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych z kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

Jesika Pietrzyk

opiekun pacjenta

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia. Na codzień w Wellcinic z dużym zaangażowaniem oraz uprzejmością doradza Pacjentom oraz dba o ich dobre samopoczucie.

Stale poszerza swoją wiedzę o nowe trendy w dziedzinie kosmetologii oraz urządzeń high-tech.

Weronika Podrażka

Młodszy opiekun pacjenta

Studentka Warszawskiej Uczelni Medycznej na kierunku kosmetologia.
Prace w Wellclinic wybrała ze względu na pionierskość kliniki w zastosowaniu najnowszych technologii w terapiach łączonych oraz możliwość ciągłego poznawania nowych obszarów medycyny estetycznej.

Pełen profesjonalizm oraz najwyższe standardy obsługi Pacjentów są jej codzienną misją. Przejmuje na siebie wyzwania Pacjentów, aby Ci poczuli się w pełni zaopiekowani i mogli z pełnym uśmiechem odwiedzać Wellcinic.

Agnieszka Zatoń

Manager Customer Care

Pracę w Wellclinic wybrała ze względu na możliwość realnej pomocy Pacjentom. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, oraz ze szczerą chęcią zmiany jego życia na lepsze.

Dzięki dużemu doświadczeniu potrafi zrozumieć potrzeby najbardziej wymagających Pacjentów oraz wprowadzić w świat Wellclinic, gdzie czeka na nich luksus oraz spektakularne efekty.

Marcin Stypułkowski

Customer Care

Od 14 roku życia zaangażowany w sporty siłowe oraz sylwetkowe. Przez wiele lat podopieczny założyciela kliniki Krzysztofa Reinharda. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera w procesie decyzyjnym pacjentów Wellclinic.

Wellclinic wybrał jako miejsce pracy, by uczestniczyć w misji budowania międzynarodowej sieci klinik medycznych. Od wielu lat zajmuje się profesjonalną obsługą klienta. Swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem przyczynia się do zadowolenia pacjentów oraz wzrostu zaufania Wellclinic na rynku ogólnoświatowym.

Kamil Dynerowicz

Customer Care

Pracę w Wellclinic wybrał ze względu na możliwość realnej pomocy Pacjentom. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, oraz ze szczerą chęcią zmiany jego życia na lepsze.

Na co dzień wykorzystuje duże doświadczenie, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby najbardziej wymagających Pacjentów oraz wprowadzić w świat Wellclinic, gdzie czeka na nich luksus oraz spektakularne efekty.

Katarzyna Michniewska

Customer Care

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz SGGW na Kierunku Dietetyka. W Wellclinic odpowiada nie tylko za pomoc pacjentom a także za ich zdrowie od strony dietetyczno – suplementacyjnej.

Jako Trener personalny, instruktor fitness, instruktor pływania, ratownik WOPR nabierała doświadczenia we współpracy z osobami otyłymi oraz potrzebującymi rehabilitacji. Jej wysoka kultura osobista jest bardzo ceniona przez pacjentów Wellclinic dzięki czemu nawiązuje ona z nimi trwałe relacje.

Wybrała prace w Wellclinic by realnie pomagać w terapiach pro zdrowotnych i z powodzeniem wykorzystywać swoja wiedze.

Kamil Babicz

Customer Care

Wyobraź sobie życie w doskonałym zdrowiu, pełne wewnętrznej siły.

Zdrowie, młodość i relaks w najlepszej
klinice medycyny estetycznej w Warszawie.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Wybierz Warszawa czy Gdańsk