fbpx

Blog

Dzielimy się wiedzą

Wellclinic Luksusowa Marka Roku 2023

Wellclinic Luksusowa Marka Roku 2023

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Wellclinic została uhonorowana tytułem Luksusowej Marki Roku! Jesteśmy niezmiernie dumni i zaszczyceni faktem, że nasza Klinika stała się symbolem innowacyjności w dziedzinie zdrowia. Wellclinic łączy medycynę estetyczną z branżą fit i z ogromną pasją i zaangażowaniem wyznacza nowe standardy dla Pacjentów premium.

Czy wiesz, co wyróżnia Wellclinic?

Od lat oferujemy kompleksowe podejście do ciała – od sylwetki, twarzy, stomatologii po dietetykę i suplementację. Każdego dnia dbamy nie tylko o sylwetki naszych Pacjentów, ale także o ich zdrowie i lepszą jakość życia

 

Otrzymaliśmy to wyróżnienie: Luksusowa Marka Roku w uznaniu dla sukcesu, jaki osiągamy w tworzeniu luksusowego ekosystemu Well. To program, który zapewnia kompletną opiekę nad organizmem. Program tworzą kompleksowe terapie dopasowane do wskazań medycznych oraz indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Ich synergiczne połączenie pozwala uzyskać spektakularne efekty w sposób bezinwazyjny, bezbolesny i 100% bezpieczny.

WellConcept – więcej niż terapia zabiegowa

Wellclinic to przede wszystkim zespół wybitnych Specjalistów prawdziwie zaangażowanych w kompleksową pomoc każdemu Pacjentowi. Nieustannie się szkolimy, zdobywamy nową wiedzę, rozwijamy swoje umiejętności. Na arenie międzynarodowej stale poszukujemy najlepszych, najbardziej skutecznych rozwiązań dla naszych Pacjentów. Tak powstał WellConcept. Innowacyjny Ekosystem Well, który tworzą następujące filary:

   

   • WellSlim – Dzięki niemu spełniasz marzenia o idealnej sylwetce bez inwazyjnych rozwiązań i okresu rekonwalescencji. Eliminujesz kompleksy i czujesz się lepiej w swoim ciele. Osiągasz to dzięki połączeniu zabiegów z zakresu modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystujących skuteczne, innowacyjne światowe technologie z indywidualnie dobranym planem dietetycznym i suplementacyjnym.

    

    • WellFaceZ autorską terapią odmładzania twarzy przywracasz swojej skórze młodzieńczy blask, pozbywasz się niedoskonałości, dbasz o jej ujędrnienie i nawilżenie. Dzięki profesjonalnej pielęgnacji i zabiegom z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej wyglądasz doskonale bez względu na metrykę. Osiągasz zadowolenie z własnego wizerunku, a wraz z nim dobre samopoczucie i większą pewność siebie. 

     

     • WellHairZadziwiasz bujną fryzurą i gęstymi włosami lub cieszysz się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i podrażnień po goleniu. A może jedno i drugie? Terapia łączona z użyciem technologii laserowej i wyjątkowych preparatów sprawia, że leczenie łysienia możliwe jest bez udziału chirurga. W zależności od potrzeb osiągasz spektakularne efekty zagęszczenia i odżywienia włosów lub ich trwałej, bezbolesnej eliminacji jednocześnie oszczędzając czas i budżet.

      

      • WellSmileZachwycasz niezapomnianym uśmiechem, obok którego nie można przejść obojętnie. Wiemy, jak ważną częścią wizerunku jest piękny, zdrowy uśmiech. Dzięki WellSmile – połączeniu sztuki z technologią osiągasz efekt, który podkreśli Twoją indywidualność. Z Wellclinic Stomatologia zyskujesz zdrowie i nieskazitelną estetykę.

     Jak skorzystać z oferty Luksusowej Marki Roku?

     Ekosystem Well to różnorodność i bogactwo możliwości. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy kwalifikujesz się do terapii.


     .

     Zobacz czy kwalifikujesz się do Indywidualnej Terapii

     Wellclinic łączy najlepszych lekarzy, kosmetologów i dietetyków klinicznych w celu osiągniecia u Ciebie zdrowia i młodości.

     Odkryj Sekret Długowieczności w Wellclinic Warszawa i Gdańsk

     Szukaj na blogu
     O nas

     Wellclinic to nowoczesna klinika medyczna, której misją jest kompleksowa opieka nad naszymi klientami. Dbamy nie tylko o wygląd, a także o dobre samopoczucie i zdrowie osób, które do nas przychodzą.
     Wellclinic dysponuje ultranowoczesnym sprzętem, który nie ma sobie równych w Polsce. Wystarczy wymienić najnowszy model lasera Fotona, który doposażyliśmy w dedykowany system znieczulający, dzięki którym odchudzanie, czy endolifting są całkowicie bezbolesne. Nasi specjaliści skutecznie usuwają nawet aktywny trądzik, przebarwienia, naczynka, blizny, rozstępy i wiele więcej.
     Kolejne technologie to HIFU II generacji stosowane m.in. do odchudzania i napinania wiotkiej skóry. Laser Prime3D, który sprawia, że depilacja staje się nie tylko łatwa i szybka, ale trwalsza i dzięki technologii TEC bezbolesna.

     Wyszukaj informacje