Mentoring z Mistrzem

Krzysztof Reinhard

Cel, decyzja, realizacja, sukces.

Mentoring z magistrem ekonomii, mistrzem Polski w kulturystyce, trenerem klasy master, właścicielem Wellclinic.

Wielu naszych klientów to osoby zajmujące wysokie stanowiska, wspaniali rodzice, szefowie firm lub osoby po prostu zapracowane. Chcą oni jednak być zdrowi, długo cieszyć się życiem oraz dobrze wyglądać. Dlatego przygotowaliśmy dla Was jako pierwsi w Polsce (nie znamy drugiej takiej możliwości) mentoring z człowiekiem, który połączył sukces zawodowy, sportowy, sylwetki i przede wszystkim prozdrowotny.

Trudno mówić o sukcesie, jeśli nie wyglądasz jak człowiek sukcesu.

Krzysztof Reinhard, pomysłodawca i właściciel autorskiej kliniki Wellclinic.

Powoli do Polski wchodzą już trendy ustanowione przez Arnolda Schwarzeneggera, że wygląd świadczy o naszej etyce życia. Dublowanie pewnych nawyków może nas wznieść na zupełnie nowy, wyższy level.

Mentoring z Krzysztofem to miesięczna współpraca, która odmieni Twoje życie i przygotuje Cię do rozwoju ciała i ducha. Zwiększy pewność siebie, a przede wszystkim wyrobi nowe nawyki, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w synergii finansowej oraz zdrowotnej.

Ogromną przewagą Krzysztofa jest wiedza prozdrowotna. Pomógł już wielu chorym na choroby metaboliczne. Każdego dnia mają one bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Cukrzyca, insulinooporność, hiperinsulinemia, problemy z tarczycą, w tym hashimoto, problemy z woreczkiem żółciowym oraz wątrobą to tylko nieliczne wyzwania, z którymi mierzył się Krzysztof razem ze swoimi Pacjentami. Twoje zdrowie ma ogromne przełożenie na Twoją krew, a to z kolei przekłada się na proces myślenia. Czysta krew i wątroba to jak się już zapewne domyślasz — pozytywne myślenie.

Zobacz jak wygląda mentoring z Mistrzem Krzysztofem Reinhardem:

Dzień 1

Spędzimy go u Ciebie. Od rana będę poznawał Twoje nawyki: kiedy wstajesz, jaki jest Twój poranny rytuał, ile i jak efektywnie pracujesz, co jesz i jak przyrządzasz posiłki. Nawet to, w jakich sklepach robisz zakupy oraz jakie decyzje zakupowe podejmujesz. Czy masz czas na trening, a jeśli tak, to jak trenujesz, z jakim nastawieniem i jakie są tego efekty. Spędzimy jeden z Twoich codziennych dni. Poznam Cię i zrobimy razem ponad godzinny trening.  Będę robił notatki oraz analizował, co możemy poprawić, aby pomóc Ci dojść do sukcesu. Wiem z doświadczenia, że 80% ludzi nigdy nie zdobywa upragnionej sylwetki przez kilka przyzwyczajeń, które z powodzeniem można zamienić na takie, które dają optymalne efekty.

Dzień 2

To dzień który spędzę na analizie naszego 1 dnia. Powstanie tu cała książka, która powie nam jak możemy działać, by osiągnąć Twój cel. Spędzimy też czas razem na treningu personalnym.

Dzień 3

Ten dzień spędzimy u mnie i ze mną. Pokażę Ci, jak od samego rana wygląda dzień zawodnika, trenera, inwestora i jak to udaje się pogodzić w standardowym czasie, jaki ma każdy — czyli 24 godziny. Nie będzie to perfekcyjny dzień, tylko jeden z wielu. Zobaczysz co i jak jem, gdzie robię zakupy, jak gotuję. A przede wszystkim jak to udaje się połączyć z prowadzeniem firmy i ciężkim treningiem zawodniczym.

Dzień 4

To czas na Twoje pytania, bo na pewno się takie pojawią.

Dzień 5

To czas na zaszczepienie nowych nawyków. Dokładnie wiem, jak działa ludzka psychika. Ukończyłem wiele kursów, w tym NLP, oraz stworzyłem od zera wielu zawodników medalowych. To pomogło mi poznać schematy, nawyki oraz jak dokonuje się proces myślenia. Ustanowimy nowy algorytm Twoich decyzji i stworzymy Cię na nowo.

Dzień 6-7

Tu zaczynasz pracę sam. Czyli wdrażamy to czego się nauczyliśmy. Oczywiście masz stały kontakt ze mną. To trochę tak jakbyś nauczył się chodzić, ale wciąż możesz się przewrócić.

Dzień 8

Spotykamy się na godzinę, by ustalić, jak minęły Twoje dwa dni. Jakie są myśli, problemy i jak możemy sprawić, by stały się wyzwaniami.

Dzień 9-10

Spędzasz sam bez kontaktu ze mną. Umiesz już dużo – czas się usamodzielnić.

Dzień 11

To jeden z Twoich najważniejszych dni. Znów spędzamy go razem. Od rana pokazujesz mi, jak wygląda Twoje nowe życie, czego się nauczyłeś, co wdrożyłeś, jak się z tym czujesz oraz jak się zmienia Twoja sylwetka i to jak traktują Cię inni. Wciąż jeszcze, robię analizę i zapisuję, co powinniśmy poprawić i nad czym popracować. Ale tu już dużo umiesz i czujesz, jakie zrobiłeś postępy.

Dzień 12-14

Znów pracujesz sam z przygotowanym przeze mnie indywidualnym programem, który pokazuje jaki kierunek obrać. Udowadniasz samemu sobie, że wszystko zależy od Ciebie.

Dzień 15-30

Codziennie Mamy 15-minutowe Video Call. To pozwala Ci na utrwalenie i ewentualne pytania. Stworzenie nowego lepszego Ciebie to proces. Dlatego masz możliwość ciągłego kontaktu ze mną. Na tym etapie działasz jednak samodzielnie. Chcę, by nasze rozmowy  dotyczyły już raczej Twoich kolejnych sukcesów. Na tym etapie naszej współpracy, moi podopieczni dzwonią do mnie ciągle, aby pochwalić się, jak dobrze im idzie. Sami jeszcze nie mogą uwierzyć, że to naprawdę działa!

Cena mentoringu z Mistrzem

Cena, jaką powinienem Ci zaoferować za miesiąc współpracy to co najmniej 1500 zł za dzień. Mam jednak tę przewagę, że moja klinika stoi otworem dla wszystkich, którzy chcą o siebie dbać. Gdy stworzysz nową, lepszą wersję siebie to dalej będę mógł Ci pomagać, byś dłużej wyglądał młodo i świeżo. Jestem przekonany, i głęboko wierzę w to, że nasza współpraca będzie długotrwała. To pozwala mi zejść z ceny ponad dwa razy i ustalić cenę promocyjną w wysokości 500 zł za dzień. By mentoring się udał, musimy przejść przez wszystkie etapy, czyli spędzić ze sobą 30 dni.

Napisz do mnie i ustalimy szczegóły współpracy. Potraktuj to jako inwestycję. Pomyśl, jaki koszt ewentualnego leczenia musiałbyś ponieść, jeśli nie zmienisz swoich nawyków. Porównaj to z wartością posiadania sylwetki marzeń przez resztę życia. Już widzisz, że moja oferta jest warta swojej ceny. 

Krzysztof Reinhard

"To zdrowie wygrywa zawsze!”

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Formularz kontaktowy