Mentoring z Mistrzem

Krzysztof Reinhard

Cel, decyzja, realizacja, sukces.

Mentoring z magistrem ekonomii, mistrzem Polski w kulturystyce, trenerem klasy master, właścicielem Wellclinic.

Wielu naszych klientów to osoby zajmujące wysokie stanowiska, wspaniali rodzice, szefowie firm lub osoby po prostu zapracowane. Chcą oni jednak być zdrowi, długo cieszyć się życiem oraz dobrze wyglądać. Dlatego przygotowaliśmy dla Was jako pierwsi w Polsce (nie znamy drugiej takiej możliwości) mentoring z człowiekiem, który połączył sukces zawodowy, sportowy, sylwetki i przede wszystkim prozdrowotny.

Trudno mówić o sukcesie, jeśli nie wyglądasz jak człowiek sukcesu.

Krzysztof Reinhard, pomysłodawca i właściciel autorskiej kliniki Wellclinic.

Powoli do Polski wchodzą już trendy ustanowione przez Arnolda Schwarzeneggera, że wygląd świadczy o naszej etyce życia. I dublowanie pewnych nawyków może nas wznieść na zupełnie nowy wyższy level.

Mentoring z Krzysztofem to miesięczna współpraca która odmieni Twoje życie i przygotuje Cię do rozwoju ciała, ducha. Zwiększy pewność siebie a przede wszystkim wyrobi nowe nawyki, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w synergii finansowej jak i pro zdrowotnej.

Ogromną przewagą Krzysztofa jest wiedza prozdrowotna. Pomógł już wielu chorym na choroby metaboliczne. Mają one bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie każdego dnia. Cukrzyca, insuliooporność, hiperinsulinemia, problemy z tarczyca w tym hashimoto, problemy z woreczkiem żółciowym oraz wątrobą to tylko nieliczne wyzwania z którymi mierzył się Krzysztof razem ze swoimi klientami. Twoje zdrowie ma ogromne przełożenie na Twoją krew a to z kolei przekłada się na proces myślenia. Czysta krew i wątroba to jak się już zapewne domyślasz pozytywne myślenie.

Zobacz jak wygląda mentoring z Mistrzem Krzysztofem Reinhardem:

Dzień 1

Spędzimy go u Ciebie. Od rana będę poznawał Twoje nawyki. O której wstajesz, jaki jest Twój poranny rytuał. Ile i jak efektywnie pracujesz. Co jesz i jak przyrządzasz posiłki. W jakich sklepach robisz zakupy oraz jakie decyzje zakupowe podejmujesz. Czy masz czas na trening a jeśli tak to jak trenujesz, z jakim nastawieniem i jakie są tego efekty. Spędzimy jeden z Twoich dni, ten który masz na co dzień. Poznam Cię i zrobimy razem ponad godzinny trening.  Będę robił notatki oraz analizował co możemy poprawić i jak Ci pomóc dojść do sukcesu. Wiem z doświadczenia, że 80% ludzi nigdy nie zdobywa upragnionej sylwetki przez kilka przyzwyczajeń, które z powodzeniem można zamienić na takie, które dają optymalne efekty.

Dzień 2

To dzień który spędzę na analizie naszego 1 dnia. Powstanie tu cała książka która powie nam o tym jak możemy działać by osiągnąć Twój cel. Spędzimy też czas razem na treningu personalnym.

Dzień 3

Ten dzień spędzimy u mnie i ze mną. Pokaże Ci jak od samego rana wygląda dzień zawodnika, trenera, inwestora i jak to udaje się pogodzić w standardowym czasie jaki ma każdy czyli 24 godziny. Nie będzie to perfekcyjny dzień tylko jeden z wielu. Zobaczysz co i jak jem, gdzie robię zakupy, jak gotuje. A przede wszystkim jak to udaje się połączyć z prowadzeniem firmy i ciężkim treningiem zawodniczym.

Dzień 4

To czas na Twoje pytania bo na pewno pojawią się takie

Dzień 5

Zaszczepienie nawyków. Jako że dokładnie wiem jak działa ludzka psychika. Ukończyłem wiele kursów w tym NLP oraz stworzyłem od zera wielu zawodników medalowych. To pomogło mi poznać schematy, nawyki oraz jak dokonuje się proces myślenia. Ustanowimy nowy algorytm Twoich decyzji i stworzymy Cię na nowo

Dzień 6-7

Tu zaczynasz pracę sam. Czyli wdrażamy to czego się nauczyliśmy. Oczywiście masz stały kontakt ze mna. To trochę tak jakbyś nauczył się chodzić ale wciąż możesz się przewrócić.

Dzień 8

Spotykamy się na godzinne by ustalić jak minęły Twoje dwa dni. Jakie są myśli, problemy i jak możemy sprawić by stały się wyzwaniami.

Dzień 9-10

Spędzasz sam bez kontaktu ze mną. Umiesz już dużo czas się usamodzielnić.

Dzień 11

To jeden z najważniejszych Twoich dni. Znów spędzamy go razem. Od rana pokazujesz mi jak wygląda Twoje nowe życie, czego się nauczyłeś, co wdrożyłeś, jak się z tym czujesz oraz jak się zmienia Twoja sylwetka i to jak traktują Cię inni. Wciąż jeszcze, robię analizę i zapisuje co powinniśmy poprawić i nad czym popracować. Ale tu już dużo umiesz i czujesz jak mocno do przodu poszedłeś.

Dzień 12-14

Znów pracujesz sam z przygotowanym przeze mnie indywidualnym PDF, który pokazuje który kierunek obrać. Udowadniasz samemu sobie, że wszystko zależy od Ciebie.

Dzień 15-30

Codziennie Mamy 15 minutowe Video Call. To pozwala Ci na utrwalenie i ewentualne pytania. Stworzenie nowego lepszego ciebie to proces. Dlatego masz możliwość ze mna kontaktu Mimo wszystko Tu już działasz samodzielnie i chce by telefony raczej mówiły o twoich kolejnych sukcesach. Bo dokładnie tak się dzieje. Moi klienci dzwonią do mnie ciągle się chwaląc jak im idzie i że to nie możliwe, że tak to działa.

Cena mentoringu z Mistrzem

Cena jaką powinienem Ci zaoferować za miesiąc współpracy to co najmniej 1500 zł za dzień. Mam jednak tą przewagę że moja klinika stoi otworem dla wszystkich, którzy chcą o siebie dbać. O ile stworzysz nową lepszą wersję siebie to jednak dalej będę mógł Ci pomagać byś wyglądał młodo i świeżo. Dlatego jestem przekonany, że zostaniesz moim stałym klientem na lata. To pozwala mi zejść z ceny ponad dwa razy i ustalić cenę promocyjną na poziomie 500 zł za dzień. By mentoring się udał musimy przejść przez wszystkie etapy czyli spędzić ze sobą 30 dni.

Napisz do mnie i ustalimy szczegóły współpracy. Potraktuj to jako inwestycja. Bo porównując koszta ewentualnego leczenia zdrowotnego lub koszta posiadania na resztę życia sylwetkę marzeń to ta oferta jest warta swojej ceny. 

Krzysztof Reinhard

"To zdrowie wygrywa zawsze!”

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Formularz kontaktowy