HIFU Warszawa

hifu twarz

Efekty zabiegu Hifu II - napięcie skóry i likwidacja zmarszczek

Co możesz osiągnąć dzięki zabiegowi:

 • Odmłodzenie twarzy nawet o 10 lat
 • Natychmiastowy efekt, który utrzyma się do dwóch lat
 • Uniesienie opadających policzków tzw. „chomiczki”
 • Ujędrnienie i poprawienie kondycji skóry na twarzy
 • Poprawę owalu twarzy
 • Zwiększenie napięcia i elastyczności skóry

Bezinwazyjny i bez okresu rekonwalescencji lifting twarzy o najwyższym komforcie. Już 1 wizyta – 30 minut w WellClinic wystarczy by rezultat młodszej i napiętej skóry utrzymywał się nawet przez 2 lata.

Opinie klientów Wellclinic - ul. Kolejowa 49a/U9 Warszawa

Komfort zabiegu:

wysoki

Ilośc zalecanych zabiegów:

1 zabieg

Użyte technologie:

BTL HIPRO

Czas zabiegu:

30 – 90 min

Rezerwacja wizyty w klinice Wellclinic - ul. Kolejowa 49a/U9 Warszawa

Częstotliwość:

co 3 – 4 lata

Obszary stosowania:

twarz i ciało

Umów się na zabieg Hifu II – napięcie skóry i likwidacja zmarszczek

Jaką metodą uzyskujemy taki efekt?

W gabinetach medycyny estetycznej spotkasz wiele technologii wykorzystujących fale ultradźwiękową. Dostępne na rynku urządzenia o podobnej technologii to na przykład ULTRAFORMER III, ULTHERA, SONOQUEEN.

Czy HIPRO firmy BTL wykorzystywane w Wellclinic wyróżnia się czymś na tle konkurencji?

Kluczową informacją jest to, że nasze HIPRO zostało udoskonalone o HIFU II generacji, co oznacza, że zabieg jest bezbolesny. Wiele urządzeń z technologią HIFU daje odczucia, przez które należy przerywać zabieg, ponieważ są one bardzo bolesne.

Największym wyzwaniem zabiegowym jest precyzyjne dopasowanie głębokości penetracji fal. W innych urządzeniach osoba wykonująca zabieg jest ograniczona kilkoma kartridżami, które posiadają określone z góry parametry głębokości. HIPRO to najnowsza technologia dająca możliwość precyzyjnego dobrania głębokości penetracji fal (o 0,5mm i 1,0mm), dzięki czemu nasi pacjenci potrafią zasnąć w trakcie zabiegu.

W przeciwieństwie do laserów, częstotliwości radiowej oraz innych starszych technologii, HIFU II omija naskórek,  aby dostarczyć energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość.

Fale przechodzą bezinwazyjnie przez wierzchnie warstwy i ogniskują (skupiają) się punktowo dopiero wewnątrz skóry właściwej lub na poziomie SMAS. W zależności od potrzeb: na głębokości 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm. Dochodzi do podgrzania tkanek do temperatury 65-75℃ i punktowej koagulacji włókien kolagenowych, które skracając się, dają pierwszy, natychmiastowy efekt liftingu na poziomie stanowiącym fundament skóry.

Dowiedz się więcej o technologii HIPRO…

Jaki jest przebieg zabiegu?

Napięcie skóry i likwidacja zmarszczek

Na przygotowanej do zabiegu skórze lekarz wykonujący zabieg precyzyjnie (na wybranej głębokości) aplikuje serie liniowych impulsów, które rozgrzewają tkanki, dając efekt napięcia i ujędrnienia. Podczas zabiegu odczucia jakie mogą Ci towarzyszyć to ciepło i delikatne ukłucia w momencie emisji impulsów. Ich nasilenie jest jednak zdecydowanie mniejsze w porównaniu do zabiegów z zastosowaniem technologii HIFU starszej generacji.

Czytaj więcej

Jakie są podstawowe wskazania do wykonania zabiegu HIFU?

Niechirurgiczny lifting twarzy może być wykonany u osób w każdym wieku. Najczęściej jednak decydują się na niego osoby borykające się z problemem utraty jędrności skóry – HIFU zapewnia efekt odmłodzenia i napięcia twarzy, dlatego działa przede wszystkim przeciwstarzeniowo. Zabieg pomoże również zredukować zmarszczki, zwłaszcza te zlokalizowane w obrębie oczu czy ust.

Lifting bez skalpela poleca się także jako metodę likwidującą podwójny podbródek oraz poprawiającą owal twarzy. Ponadto duży atut tego zabiegu stanowi możliwość podniesienia brwi i policzków. Specjaliści z Wellclinic w Warszawie dbają o komfort każdego Klienta i starają się, by efekt był naturalny i jednocześnie zgodny z oczekiwaniami.

Jakie skutki uboczne występują najczęściej po liftingu bez skalpela i jak im zapobiec?

Zabieg HIFU – tak jak każda inna ingerencja w ciało – może powodować skutki uboczne. W WellClinic Klientami zajmuje się doświadczony personel, a wszystkie urządzenia i preparaty pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów. W związku z tym ryzyko wystąpienia powikłań po niechirurgicznym liftingu twarzy znacznie spada. Skóra po zabiegu może być nadwrażliwa i lekko zaczerwieniona, lecz skutki te znikają w ciągu kilku dni. Wykonanie zabiegu liftingu bez skalpela w warunkach domowych lub nieprofesjonalnym sprzętem może nieść za sobą poważne konsekwencje, dlatego tak ważne, by wybrać renomowany gabinet oraz stosować się do wszystkich zaleceń przygotowanych przez specjalistę.

 

Umów się na zabieg Hifu II – napięcie skóry i likwidacja zmarszczek

Jakie rezultaty daje zabieg Hifu II?

 • Jędrność skóry będzie poprawiała się do 3/6 miesięcy po zabiegu
 • Długotrwałe efekty nawet do dwóch lat już po jednym zabiegu
 • Mocne efekty zwłaszcza u Pacjentów z dużą wiotkością skóry
Jak optycznie wyszczuplić twarz?

Przewaga Hifu II w Wellclinic

 • Naturalny efekt napięcia skóry, bez nagłej zmiany rysów twarzy (alternatywa dla liftingu chirurgicznego, oraz wypełniaczy)
 • Oszczędność czasu
 • Bezinwazyjność – bez przerwania ciągłości naskórka
 • Komfort dla Pacjenta – bez specjalnych przygotowań, okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu Pacjent wraca do normalnej aktywności
 • Zabieg całkowicie komfortowy i bezbolesny (w porównaniu do HIFU starszej generacji)
 • Bez ograniczeń wiekowych – także jako zabieg przy pierwszych oznakach wiotczenia skóry
 • Zabieg całoroczny, wykonywany także w okresach silnego nasłonecznienia, również na opaloną skórę
 • Szybka procedura (standardowy zabieg trwa 15-60 minut)
 • Możliwość ujędrniania każdej części ciała
 • Nie wymaga wykonania serii zabiegów
 • Trwałe spektakularne rezultaty, zwłaszcza w przypadku wiotkiej skóry
 • Bezpieczna terapia doceniana przez specjalistów na całym świecie

Film o zabiegu Hifu II - Napięcie skóry i likwidacja zmarszczek

Cennik Hifu II - napięcie skóry i likwidacja zmarszczek

Obszar zabiegowy Cena
Powieki dolne 1500 zł 800 zł
Kurze łapki 1500 zł 800 zł
Cała twarz 5000 zł 2900 zł
Szyja 4000 zł 2500 zł
Podbródek 4000 zł 2500 zł
Górna część twarzy 2000 zł 1350 zł
Dolna część twarzy 4000 zł 2500 zł
Cała twarz + szyja 9000 zł 3400 zł
 

Umów się na zabieg Hifu II – napięcie skóry i likwidacja zmarszczek

Za zabiegi w Wellclinic możesz zapłacić w dogodnych ratach 0%!

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Formularz kontaktowy

Często zadawane pytania

Lifting HIPRO w technologii HIFU 2 nie wymaga specjalnych przygotowań i ma mało przeciwwskazań. Należy pamiętać, że w obszarze zabiegowym nie powinien znajdować się świeżo podany kwas hialuronowy (4-6 miesięcy odstępu od zabiegu).

Jeśli w obszarze zabiegowym HIFU, wykonywany był wcześniej zabieg z zastosowaniem wypełniaczy preparatem kwasu hialuronowego, należy odczekać miesiąc do jego pełnej integracji ze skórą. Ciepło wywołane pracą ultradźwięków może spowodować, że kwas hialuronowy zostanie szybciej wchłonięty. 

Od razu po zabiegu osiągamy natychmiastowy efekt lekkiego liftingu na poziomie SMAS.

Efekt ostateczny obserwowalny będzie w przeciągu 3/6 miesięcy, ponieważ przez ten czas będzie wytwarzany nowy kolagen.  Zabieg jest na tyle skuteczny, że nie musisz go powtarzać.

Efekty utrzymują się przez ok. 2 lata

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
 • Choroba nowotworowa
 • Opryszczka w miejscu zabiegu

W przeciwieństwie do innych laserów lub technologii HIFU starszej generacji zabieg ten nie wymaga znieczulenia. Możemy nawet powiedzieć, że jest przyjemny. Technologia HIFU II pozwala na precyzyjne dostosowanie parametrów działania do obszaru zabiegowego i indywidualnych uwarunkowań tkanki tłuszczowej Pacjenta. Działanie HIFU omija naskórek, dzięki czemu nasi Pacjenci podczas wizyty usypiają w odprężeniu i relaksie.

Po zabiegu Pacjent może natychmiast wrócić do standardowej aktywności. W niektórych przypadkach występuje delikatne zaczerwienienie skóry, które utrzymuje się maksymalnie godzinę i może zostać przykryte makijażem. Delikatna tkliwość obszaru zabiegowego ustępuje po kilku dniach. Pierwszy efekt ujędrnienia skóry zauważalny jest bezpośrednio po zabiegu. Przez kolejne 3 miesiące wygląd skóry będzie się stopniowo poprawiał dzięki zachodzącym w jej głębi procesom regeneracyjnym.