fbpx

Blog

Dzielimy się wiedzą

Liposukcja brzucha Gdańsk – gdzie najlepiej ją zrobić w Trójmieście?

Liposukcja brzucha Gdańsk – gdzie najlepiej ją zrobić w Trójmieście?

Liposukcja brzucha Gdańsk

Badania aktywności stron internetowych pokazują, że w 2023 roku gdańscy Pacjenci szukali zabiegu „liposukcja” częściej niż w ubiegłych latach. Jaka jest tego przyczyna? Siedzący tryb życia, mała ilość aktywności fizycznej, zła dieta oraz przewlekły stres powodują, że coraz większa liczba osób cierpi na otyłość.

Co więcej, zainteresowanie terminem „liposukcja pojawiało się również wśród osób z prawidłową masą ciała i pojedynczymi depozytami tkanki tłuszczowej na udach, okolicy kolan oraz brzuchu. W ich przypadku dieta i ćwiczenia nie przynosiły oczekiwanych efektów. Szybkie usunięcie tłuszczu z brzucha ma za zadanie widocznie wymodelować sylwetkę. 

Gdzie najlepiej wykonywać zabieg laserowej liposukcji brzucha w Gdańsku?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wykonać zabieg liposukcji w Gdańsku, pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo i jakość oferowanych usług. Pomyśl, czy tradycyjna liposukcja brzucha to rozwiązanie dla Ciebie. Często Pacjenci nie mogą sobie pozwolić na długotrwały okres rekonwalescencji, jaki jest konieczny po zabiegu chirurgicznym. Jeśli obawiasz się bólu i możliwych komplikacji, rozważ laserową liposukcję brzucha.

Zobacz czy kwalifikujesz się do Indywidualnej Terapii

Wellclinic łączy najlepszych lekarzy, kosmetologów i dietetyków klinicznych w celu osiągniecia u Ciebie zdrowia i młodości.

Odkryj Sekret Długowieczności w Wellclinic Warszawa i Gdańsk

Jakie są przewagi liposukcji brzucha w Wellclinic Gdańsk?

Decydując się na zabieg laserowej liposukcji brzucha w klinice medycyny estetycznej Wellclinic masz 100% gwarancję bezpieczeństwa. Zabieg wykonujemy za pomocą innowacyjnej platformy laserowej Fotona Dynamis Sp Pro. Procedura jest całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna. Mimo to efekty mogą przekraczać najśmielsze oczekiwania.

Procedurę przeprowadza doświadczony specjalista za pomocą platformy laserowej wartej ok. milion złotych. Zespół dietetyków i trenerów personalnych dodatkowo pomoże Ci w drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki i osiągnięciu trwałych efektów.

Tradycyjna liposukcja brzucha można wykonać wyłącznie w klinice lub w szpitalu chirurgii plastycznej. 

Skuteczność terapii w Wellclinic Gdańsk potwierdzają opinie zadowolonych Pacjentów z liposukcji brzucha dostępne na platformach internetowych. Efekty możesz zobaczyć również na naszej stronie z metamorfozami naszych Pacjentów.

Liposukcja laserowa brzucha – cena

Jeśli chcesz sprawdzić, ile kosztuje liposukcja brzucha w Wellclinic Gdańsk, odwiedź stronę dedykowaną zabiegowi Tight Sculpting. Musisz jednak pamiętać, że usunięcie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, będzie wyglądało u każdego z nas inaczej. Umów wizytę, aby dowiedzieć się ile serii obejmie zabieg w Twoim przypadku, aby osiągnąć najlepszy efekt. Specjaliści Wellclinic przygotowują dla każdego Pacjenta indywidualną terapię dopasowaną do jego możliwości i oczekiwać. Cena zabiegu liposukcji brzucha zależna będzie od ilości planowanych serii zabiegowych.

Wellclinic Gdańsk to Klinika Medyczna, która specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki. Wśród bogatej oferty skutecznych rozwiązań posiadamy również terapię opartą na technologii laserowej lipolizy. Ponadto Wellcinic Gdańsk znajduje się w doskonałej lokalizacji. Luksusowa klinika na Starym Mieście przy ulicy Wałowej 23 to miejsce, do którego bez trudu trafisz nie tylko z Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale też dowolnego miejsca w kraju.

Szukaj na blogu
O nas

Wellclinic to nowoczesna klinika medyczna, której misją jest kompleksowa opieka nad naszymi klientami. Dbamy nie tylko o wygląd, a także o dobre samopoczucie i zdrowie osób, które do nas przychodzą.
Wellclinic dysponuje ultranowoczesnym sprzętem, który nie ma sobie równych w Polsce. Wystarczy wymienić najnowszy model lasera Fotona, który doposażyliśmy w dedykowany system znieczulający, dzięki którym odchudzanie, czy endolifting są całkowicie bezbolesne. Nasi specjaliści skutecznie usuwają nawet aktywny trądzik, przebarwienia, naczynka, blizny, rozstępy i wiele więcej.
Kolejne technologie to HIFU II generacji stosowane m.in. do odchudzania i napinania wiotkiej skóry. Laser Prime3D, który sprawia, że depilacja staje się nie tylko łatwa i szybka, ale trwalsza i dzięki technologii TEC bezbolesna.

Wyszukaj informacje