Modelowanie ust

Rabat 30% tylko do 20.07

Zabiegi od 990zł!

Modelowanie ust

Jak zmienisz swoje życie dzięki modelowaniu ust w Wellclinic?

Modelowanie ust fenomenalnie wpływa na poczucie własnej wartości. Zyskujesz młodzieńczy wygląd, przywracając ustom utraconą objętość i sprężystość. Spełniasz marzenia o pięknych ustach, wobec których nikt nie przejdzie obojętnie, dzięki poprawie ich kształtu i czerwieni wargowej.

Efekty widoczne na zdjęciach

Opinie klientów Wellclinic - ul. Kolejowa 49a/U9 Warszawa

Komfort zabiegu:

umiarkowany

Ilośc zalecanych zabiegów:

1 zabieg

Użyte technologie:

Kwas hialuronowy

Czas zabiegu:

30 – 45 min

Rezerwacja wizyty w klinice Wellclinic - ul. Kolejowa 49a/U9 Warszawa

Częstotliwość:

ewentualna korekta po miesiącu

Obszary stosowania:

usta

Spektakularny efekt

Naturalna regeneracja dla kompleksowego działania.

W naturalny sposób przywracasz skórze ust sprężystość, jędrność i nawilżenie. Wyraźnie niwelujesz zwiotczenie i uzyskujesz pożądany kształt ust. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego – substancji naturalnie występującej w organizmie

Najwyższa jakość dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Czujesz się w pełni bezpiecznie dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych preparatów przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. 

Jaką metodą uzyskujemy taki efekt

Dobry lekarz medycyny estetycznej korzystając z doświadczenia wybiera spośród najlepszych kwasów hialuronowych na rynku. Najwyższej jakości preparaty to gwarancja efektów i przy umiejętnym podaniu brak powikłań. 

Medycyna estetyczna zna wiele przypadków gdzie usta, zamiast wyglądać pięknie sprawiają problem. Przykładem może być przemieszczenie się kwasu, brak kształtu, grudki, stan zapalny a nawet martwica. Dlatego z pełną odpowiedzialnością i świadomością wybierz mądrze i nie oszczędzaj na swoim zdrowiu szukając tańszych rozwiązań.

Powiększanie ust, ich modelowanie i nawilżanie może być bezpieczne jak nigdy dotąd dzięki Wellclinic. 

Twoje wymarzone usta są na wyciągnięcie ręki.

Lekarz Medycyny Estetycznej Kamil Wysocki

Cena modelowania ust w Wellclinic

Rabat 30% tylko do 20.07

Zabiegi od 990zł!

Obszar zabiegowyCena
Modelowanie ust1400 zł od 990 zł
Hialuronidaza1400 zł 1200 zł
 

Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją

Umów się na zabieg modelowania ust

Wygraj w walce z niedoskonałościami

Modelowanie ust

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego polega na iniekcji pod skórę substancji najwyższej jakości mającej konsystencję żelu. Zwykle zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, jednak doświadczony lekarz z dobrą ręką potrafi podać wypełniacz w taki sposób, że znieczulenie może okazać się niepotrzebne. Preparat stosowany przez Specjalistów w Wellclinic ma w swoim składzie lidokainę, substancję znieczulającą w związku z tym sam zabieg jest mało odczuwalny.

W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego do wypełnienia ust można również zastosować znieczulenie stomatologiczne.

Czytaj więcej

Czy po modelowaniu ust mogą wystąpić skutki uboczne?

Zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego uważa się za w pełni bezpieczny dla zdrowia. Po wizycie należy jednak stosować się do przekazanych przez lekarza zaleceń, dzięki czemu ryzyko powikłań zostanie minimalne, a efekty będą długotrwałe i szybciej zauważalne. Ewentualne dolegliwości, jakie mogą się pojawić bezpośrednio po zabiegu, to delikatny ból oraz opuchlizna. Czasami występują również krwiaki, które zazwyczaj wchłaniają się same, nie wymagając interwencji lekarza medycyny estetycznej. Ponadto zachowanie ostrożności po modelowaniu ust gwarantuje, że kwas pozostanie na miejscu, nie powstaną grudki, zapewniając efektowny wygląd warg nawet przez kilka miesięcy. W kontekście minimalizowania skutków ubocznych najważniejszą kwestię stanowi więc wybranie profesjonalnego gabinetu oraz przestrzeganie instrukcji przekazanych przez osobę wykonującą zabieg.

Jakie są najważniejsze wskazania do zabiegu modelowania ust?

Na modelowanie ust mogą zdecydować się osoby w każdym wieku. Zabieg ten najbardziej polecany jest jednak w przypadku utraty jędrności bądź braku symetrii warg. Kwas hialuronowy przywraca skórze elastyczność, odmładza ją oraz nadaje zdrowy, świeży blask. Dla specjalistów z WellClinic w Warszawie i Gdańsku priorytet to nie tylko zadbanie o wygląd, ale też zdrowie Pacjentów. W związku z tym o możliwości przeprowadzenia powiększania decyduje lekarz, który wcześniej analizuje zarówno wszystkie przeciwwskazania, jak i oczekiwania Pacjenta. Rozumiemy, że skorygowanie nawet drobnych defektów może mieć ogromny wpływ na wzrost pewności siebie, dlatego zawsze staramy się zrozumieć oraz zrealizować przedstawione wymagania.

Piękne, ponętne i nawilżone usta z Wellclinic

W Wellclinic zabieg ten zawsze poprzedzony jest szczegółowym wywiadem lekarskim i wykluczeniem ewentualnych przeciwwskazań. Następnie ustalany jest dokładnie efekt docelowy jaki chce się uzyskać oraz przebieg zabiegu.

Umów się na zabieg modelowania ust

Kolosalna ulga

Nawet

1 zabieg

może wystarczyć do osiągnięcia sukcesu.

Dla spektakularnego, długotrwałego efektu zachwycających ust, potrzebny jest tylko 1 zabieg z zastosowaniem preparatu kwasu hialuronowego. 

Nawet

2 razy

dłuższy efekt

Cieszysz się efektem pięknych, zregenerowanych ust, nawet 2 razy dłużej w porównaniu do innych preparatów, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy wypełniacza. 

Nawet

100 %

więcej komfortu

Zyskujesz niespotykane poczucie komfortu i minimalizujesz nieprzyjemne odczucia dzięki zastosowaniu wypełniacza z substancją znieczulającą w składzie, podanego przez doświadczonego lekarza. 

Jakie rezultaty daje zabieg modelowania ust?

 • Natychmiastowy efekt zabiegu.
 • Niezwykle naturalny wygląd utrzymujący się przez kilka lub nawet kilkanaście miesięcy.
 • Przepiękne, kształtne i ponętne usta.
 • Efekt nawilżonych ust.
 • Zabieg pozwalający wizualnie zatrzymać czas.
modelowanie ust

Powiększanie ust w Wellclinic

 • Kwas hialuronowy występuje w organizmie każdego z nas jako naturalna substancja w postaci soli sodowej.
 • Występuje naturalnie w skórze, stawach, miazdze stawowej oraz ciele szklistym oka, dlatego praktycznie całkowicie można wykluczyć ryzyko odrzucenia kwasu przez nasz organizm.
 • Krótki czas zabiegu 
 • Bezpieczeństwo

Cena modelowania ust w Wellclinic

Rabat 30% tylko do 20.07

Zabiegi od 990zł!

Obszar zabiegowyCena
Modelowanie ust1400 zł od 990 zł
Hialuronidaza1400 zł 1200 zł
 

Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją

Umów się na zabieg modelowania ust


Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Wyślij maila

odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń

umówimy Cię na spotkanie

Formularz kontaktowy

Często zadawane pytania

 • Należy unikać stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych na 10 dni przed zabiegiem (takich jak aspiryna, naproksen, ibuprofen, ketonal).
 • W przypadku stosowania leków rozrzedzających krew należy skonsultować zamiar wykonania zabiegu z lekarzem prowadzącym i rozważyć ich odstawienie w okresie okołozabiegowym.
 • Jeśli jesteś podatny/podatna na opryszczkę rozważ profilaktyczne stosowanie leku przeciwwirusowego np. acyklowiru przed zabiegiem.
 • Unikaj picia alkoholu w dniu zabiegu
 • Nie stosuj kosmetyków na obszar poddany iniekcji przez 48 godzin.
 • Unikaj opalania się lub korzystania z saun.

Efekt jest widoczny od razu i utrzymuje się aż 6 do 12 miesięcy.

 • kobiety w ciąży
 • kobiety karmiące piersią
 • osoby chore na choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • aktywna opryszczka
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Aby zminimalizować prawie całkowicie odczucia usta znieczulane są kremem znieczulającym lub znieczuleniem miejscowym. Dzięki temu zabieg modelowania ust jest bezbolesny.

Przez kilka godzin po zabiegu powiększania i modelowania ust powinno się unikać nadmiernej ekspresji w ich obrębie, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, promienie słoneczne, sauna).

 • Tuż po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego.
 • Niezależnie od zastosowanych środków – obrzęk jest naturalną reakcją organizmu na iniekcję. Nie jest on wyznacznikiem stanu chorobowego i powinien zniknąć w ciągu paru dni. Konsultacja jest wskazana, jeśli obrzęk utrzymuje się dłużej niż 2-3 dni i współistnieją objawy stanu zapalnego tj. znaczne zaczerwienienie, bolesność i wzrost temp. zajętych tkanek.
 • Najlepsze efekty wizualne osiągniesz jeśli nie zwlekasz z zabiegiem “podtrzymującym”.