fbpx

Blog

Dzielimy się wiedzą

Wellclinic Gdańsk – ponad 300 gości na otwarciu!

Wellclinic Gdańsk – ponad 300 gości na otwarciu!

Strona główna » Blog Wellclinic » Wellclinic Gdańsk – ponad 300 gości na otwarciu!

Ponad 300 gości uczestniczyło w wydarzeniu otwarcia kliniki medycyny estetycznej Wellclinic Gdańsk na żywo w Hotelu Radisson w Gdańsku.

Relacja z otwarcia kliniki medycyny estetycznej i stomatologii Wellclinic Gdańsk

Zobacz czy kwalifikujesz się do Indywidualnej Terapii

Wellclinic łączy najlepszych lekarzy, kosmetologów i dietetyków klinicznych w celu osiągniecia u Ciebie zdrowia i młodości.

Odkryj Sekret Długowieczności w Wellclinic Warszawa i Gdańsk

Szukaj na blogu
O nas

Wellclinic to nowoczesna klinika medyczna, której misją jest kompleksowa opieka nad naszymi klientami. Dbamy nie tylko o wygląd, a także o dobre samopoczucie i zdrowie osób, które do nas przychodzą.
Wellclinic dysponuje ultranowoczesnym sprzętem, który nie ma sobie równych w Polsce. Wystarczy wymienić najnowszy model lasera Fotona, który doposażyliśmy w dedykowany system znieczulający, dzięki którym odchudzanie, czy endolifting są całkowicie bezbolesne. Nasi specjaliści skutecznie usuwają nawet aktywny trądzik, przebarwienia, naczynka, blizny, rozstępy i wiele więcej.
Kolejne technologie to HIFU II generacji stosowane m.in. do odchudzania i napinania wiotkiej skóry. Laser Prime3D, który sprawia, że depilacja staje się nie tylko łatwa i szybka, ale trwalsza i dzięki technologii TEC bezbolesna.

Wyszukaj informacje